×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Wypełnienie zmarszczek twarzy kwasem hialuronowym

  Pierwsze zmarszczki mogą pojawić się już między 25. a 30. rokiem życia – na początku w postaci zmarszczek mimicznych oraz drobnych rys i linii, które z czasem przeradzają się w zagłębiania oraz bruzdy. Dzieje się tak, ponieważ wraz z biegiem lat włókna elastyny i kolagenu znajdujące się ulegają osłabieniu, przez co skóra traci swoją elastyczność, nawilżenie oraz jędrność. Z pomocą przychodzi Państwu jednak zabieg wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym.

   

  Kwas hialuronowy to naturalna substancja organiczna powodująca wiązanie wody, a co za tym idzie zapewnienie skórze odpowiedniej sprężystości, gładkości oraz nawilżenia. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, prosty i szybki, a jego efekty są widoczne natychmiast po wstrzyknięciu wypełniacza, utrzymując się do ok. 6-8 miesięcy.

  CENA ZABIEGU: już od 499 zł/1ml

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę