×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Stymulator tkankowy Profhilo

  Stymulator tkankowy Profhilo stanowi najnowocześniejszy zabieg odmładzający skórę, w którym stosuje się innowacyjny preparat Profhilo złożony z opatentowanych Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych L-HA (uruchamiających kaskady naprawczej skóry) oraz H-HA (stanowiących główny komponentu rusztowania skóry). Substancja ta działa na zasadzie miliona sprężynek o właściwościach wygładzająco-liftingująco-wygładzających skórę oraz wysmuklających rysy – bez efektu zmiany rysów twarzy czy powiększenia objętości jej tkanek.

   

  Profhilo to aktualnie jedyny na świecie dostępny preparat wykorzystywany do bioremodelingu (przebudowy i przywrócenia utraconych w trakcie starzenia skóry parametrów). Zabieg ten jest niemal bezbolesny, dlatego nie wymaga zastosowania znieczulenia. Jego efekty utrzymują się 1-1,5 roku.

  CENA ZABIEGU: już od 849 zł

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę