×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Odmładzanie skóry dłoni

  Mezoterapia igłowa dłoni to skuteczny zabieg odmładzający, dzięki któremu można pozbyć się nieestetycznych zwiotczeń, zmarszczek oraz przebarwień powstałych na skórze dłoni. Zabieg ten jest dedykowany w szczególności osobom po 40. roku życia. W mezoterapii igłowej stosuje się fibroblasty, które wykazują działanie pobudzające wzmożoną produkcję elastyny i kolagenu oraz specjalne koktajle odżywcze zawierające witaminę C, kwas hialuronowy oraz glicerynę.

   

  W rezultacie skóra dłoni staje się wyraźnie zregenerowana, nawilżona, wygładzona i odżywiona, a procesy jej starzenia zostają zahamowane. Sam zabieg odmładzania skóry dłoni jest bezbolesny i nie powoduje powstania grudek czy siników. Polega on na wstrzyknięciu na różne głębokości (0,5-2 mm) odpowiednio dobranych dawek koktajli odżywczych bezpośrednio w grzbiet dłoni.

  CENA ZABIEGU: już od 699 zł/2ml

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę