×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Modelowanie warg sromowych

  Modelowanie warg sromowych nazywane też labioplastyką należy do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej mających za zadanie m.in. ograniczenie ryzyka podrażnień, zakażeń czy ewentualnych otarć oraz osiągnięcie większego komfortu. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu w wargi sromowe specjalnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego powodującego ich uwypuklenie. Dodatkowo, skóra i śluzówki w okolicach intymnych zostają tutaj odpowiednio nawodnione, a fibroblasty – pobudzone do zwiększonej produkcji kolagenu.

   

  Modelowanie warg sromowych rozpoczyna się od dezynfekcji oraz miejscowego znieczulenia okolic intymnych Następnie za pomocą specjalnej kaniuli wprowadza się w wargi sromowe odpowiednio dostosowaną dawkę preparatu z kwasem hialuronowym. Zabieg trwa ok. 30 minut i jest bezbolesny. Efekty natomiast pojawiają się natychmiastowo, utrzymując się od 1 roku do 2 lat.

  CENA ZABIEGU: Pojawi się wkrótce.

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę