×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Modelowanie twarzy przy użyciu nici liftingujących PDO

  Modelowanie twarzy za pomocą nici liftingujących PDO stanowi bezbolesny i nieinwazyjny zabieg mający na celu zatrzymanie procesów starzenia się skóry. Nici liftingujące PDO produkuje się z polidioksonanu – silnego, syntetycznego oraz rozpuszczalnego włókna, które podlega biodegradacji w ciągu kilku miesięcy. Substancja ta wykazuje właściwości wzmacniające mięśnie oraz ścięgna, a także stymulujące stopniową syntezę kolagenu.

   

  W rezultacie skóra jest gładsza, jędrniejsza, mocniejsza, a także bardziej świetlista, i napięta. Efekty zabiegu są bardzo trwałe i utrzymują się nawet do 3 lat, pojawiając się na przestrzeni 3 tygodni-3 miesięcy. Najczęstsze wskazania do liftingu twarzy za pomocą nici PDO obejmują m.in. opadające brwi, pionowe oraz poziome zmarszczki na czole, wyraźne bruzdy nosowo-wargowe czy pomarszczone policzki.

  CENA ZABIEGU: już od 49zł/nić

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę