×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Modelowanie brody i żuchwy

  Modelowanie brody i żuchwy Juvederm Volux to skuteczny zabieg mający na celu poprawę kształtu dolnej części twarzy oraz odpowiednie zarysowanie linii żuchwy, a także wyraźne ujędrnienie i napięcie skóry na brodzie. Juvederm Volux stanowi preparat zawierający strukturalny kwas hialuronowy z dodatkiem lidokainy, który wstrzykuje się w bruzdę przedpoliczkową, brodę oraz w bruzdę pod dolną wargą.

   

  Zabieg modelowania brody i żuchwy należy do nieinwazyjnych, bezbolesnych i bezpiecznych metod upiększania poprzez nadanie twarzy idealnej symetrii i pożądanych rysów oraz kształtu, a także poprawę sprężystości skóry i zniwelowanie opadania oraz zwiotczenia tkanek. Rezultaty zabiegu z wykorzystaniem Juvederm Volux utrzymują się nawet do 18 miesięcy. Wskazania do innowacyjnego modelowania brody i żuchwy obejmują m.in. zaburzone proporcje twarzy, nieregularną linię żuchwy oraz krótką i cofniętą brodę.

  CENA ZABIEGU: już od 799 zł/1ml

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę