×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Lipoliza iniekcyjna - redukcja tkanki tłuszczowej

  Lipoliza iniekcyjna to nieinwazyjna, bezpieczna, trwała i skuteczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Stosowane tu zastrzyki z fosfatydylocholiny, L-karnityny, deoksycholatu oraz krzemionki organicznej powodują likwidację i rozproszenie komórek tłuszczowych. Uwolnione tłuszcze ulegają tu natomiast rozkładowi podczas procesów przemiany materii, pozostając na koniec wydalone z organizmu. W przeciwieństwie do liposukcji z lipolizą nie wiąże się żadne ryzyko powikłań pozabiegowych.

   

  Lipoliza iniekcyjna jest dedykowana osobom z wagą pozostającą w normie lub pacjentów borykających się z delikatną nadwagą, którym zależy na zlikwidowaniu miejscowego, uporczywego otłuszczenia w postaci pojedynczych fałdek tłuszczu na brzuchu, udach czy plecach. W wyniku tego zabiegu można stracić aż do kilku cm w danym obwodzie. Pozostałe efekty to także lepszy metabolizm komórek skóry oraz jej odżywienie, a także poprawa mikrokrążenia oraz stymulacja regeneracji skóry.

  CENA ZABIEGU: już od 199 zł/5 ml

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę