×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Likwidacja cieni pod oczami kwasem hialuronowym

  Likwidacja cieni pod oczami za pomocą kwasu hialuronowego nazywana jest też wypełnieniem doliny łez. Zabieg ten przynosi natychmiastowe, spektakularne efekty, jeżeli chodzi o likwidację zasinienia okolic oka wraz z wypełnieniem zagłębień w tych rejonach. Podczas wykonywania zabiegu stosuje się specjalny preparat, który nie tylko wykazuje działanie redukujące cienie, ale również wspomaga regenerację oraz cofanie oznak starzenia się skóry, dając świeży i naturalny efekt.

   

  Do wypełnienia doliny łez wykorzystuje się tak zwane kaniule (ultracienkie igły) oraz środek znieczulający, a następnie wprowadza się niewielką ilość kwasu hialuronowego. Sam zabieg trwa ok. 30 minut, a jego efektami można cieszyć się do ok. 6-8 miesięcy. Likwidacja cieni pod oczami nie wymaga rekonwalescencji.

  CENA ZABIEGU: już od 389 zł/1ml

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę