×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Lifting na poziomie komórkowym

  Lifting na poziomie komórkowym to innowacyjny zabieg odmładzający, w którym wykorzystuje się naturalne polinukleotydy. Są to fragmenty kwasów nukleinowych RNA i DNA wykazujące działanie pobudzające wzrost komórek odpowiadających za procesy odbudowy, a także pomagające hamować procesy fotostarzenia oraz stymulować głęboka odnowę skóry. Zabieg ten powoduje także eliminację wolnych rodników odpowiadających za procesy starzenia się.

   

  Zabieg z zastosowaniem preparatu NucleoFILL daje także efekt silnego nawilżenia skóry, która staje się bardziej elastyczna, jędrna i promienna. Lifting na poziomie komórkowym jest polecany pacjentom w każdym wieku, a także tym posiadającym dowolny rodzaj skóry zarówno w kontekście profilaktyki przeciwstarzeniowej, jak i zabiegów naprawczych m.in. w przypadku wiotkości, utraty blasku bądź też znacznego odwodnienia skóry.

  CENA ZABIEGU: już od 649 zł

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę