×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową

  Nadmierna potliwość stanowi duży dyskomfort, z którym boryka się wiele osób. Leczenie nadpotliwości za pomocą toksyny botulinowej przynosi bardzo dobre, szybkie i długotrwałe rezultaty w postaci zahamowania działania gruczołów potowych na okres 6-12 miesięcy. Jeśli chcemy utrzymać efekty zabiegu, to po tym czasie należy go powtórzyć.

   

  Zastosowanie toksyny botulinowej w kontekście leczenia nadpotliwości pozwala na całkowitą redukcję wydzielania potu aż u ok. 90 %v pacjentów. Zabieg rozpoczyna się od dokładnych oględzin obszarów nadmiernego pocenia. Następnie wykonuje się znieczulenie miejscowe, a po nim śródskórne nakłucia za pomocą cienkiej igły z odpowiednią dawką toksyny botulinowej. Cały zabieg trwa ok. godzinę.

  CENA ZABIEGU: już od 999 zł

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę