×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Leczenie bruksizmu

  Bruksizm stanowi nieświadomy nawyk zaciskania zębów, któremu towarzyszy nasilające się napadowo w nocy zgrzytanie. Do powikłań tego schorzenia należą między innymi chorobowe zmiany w stawach skroniowo-żuchwowych oraz bóle głowy. Jedną z popularnych i skutecznych metod leczenia bruksizmu jest aplikacja toksyny botulinowej (botoksu) bezpośrednio w żwacze, które zostają w ten sposób osłabione po upływie około trzech dni, przynosząc pacjentowi znaczną ulgę.

   

  Warto w tym miejscu nadmienić, iż zastosowanie tutaj botoksu nie ma jakiekolwiek negatywnego wpływu na pracę pozostałych mięśni. Zabieg leczenia bruksizmu poprzez wstrzykiwanie toksyny botulinowej trzeba powtarzać co pół roku. Ilość wymaganych serii zależy od indywidualnych uwarunkowań danego pacjenta. Na ogół jest to kilka do kilkunastu zabiegów, rzadziej dwa.

  CENA ZABIEGU: już od 599 zł

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę