×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Kolagenowa rewitalizacja skóry twarzy

  Innowacyjny zabieg z zastosowaniem bioaktywnego kolagenu Linerase przynosi świetne rezultaty, jeśli mowa o terapii antystarzeniowej. Substancja ta wykazuje właściwości silnie obudowujące i regenerujące skórę, która staje się jędrniejsza, rozświetlona i bardziej sprężysta. Linerase stymuluje bowiem produkcję nowych włókien kolagenowych oraz fibroblastów odpowiedzialnych za poprawę kondycji skóry, a co za tym idzie za redukcję jej wiotkości oraz wygładzenie zmarszczek, blizn zanikowych, a także rozstępów.

   

  Odmładzający kolagen Linerase stanowi nowoczesny i bezpieczny preparat przeznaczony do podawania śródskórnego, który nie powoduje żadnych efektów ubocznych ani reakcji uczuleniowych. Zabieg z zastosowaniem tej substancji należy też do małoinwazyjnych i niewymagających rekonwalescencji.

  CENA ZABIEGU: już od 849 zł

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę