×
Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o promocyjnych dniach BEAUTY DOCTOR w Twoim mieście, kiedy ceny zabiegów są niższe nawet o 60%?
Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie:

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, Twoje bezpieczeństwo, zdrowie i piękno są dla nas najważniejsze!
  OPIS ZABIEGU

  Głęboka Mezoterapia

  Głęboka mezoterapia to nowoczesny, małoinwazyjny zabieg poprawiający poziom nawilżenia oraz elastyczności skóry, a także redukujący drobne zmarszczki. Stosowany tutaj preparat Juvederm VOLITE zawiera kwas hialuronowy o wysokiej zdolności do wiązania wody, dzięki któremu jest możliwe nie tylko intensywne zagęszczenie naskórka, ale także stymulacja produkcji kolagenu.

   

  Efekty głębokiej mezoterapii są widoczne natychmiast i utrzymują się nawet do 9 miesięcy. Preparat Juvederm VOLITE wstrzykuje się tutaj bezpośrednio do skóry właściwej. Zawiera on także lidokainę o działaniu znieczulającym (dla większego komfortu pacjentów). Czas trwania zabiegu to ok. 20-30 minut. Głęboka mezoterapia jest przeznaczona dla osób, które borykają się z wiotką, szarą, cienką lub przesuszoną skórą twarzy, dłoni, szyi i dekoltu oraz utratą gładkości i elastyczności skóry.

  CENA ZABIEGU: już od 849 zł

  dołącz do nas

  social media

  Umów wizytę
  Umów wizytę